DataCollector

DataCollector – додаток для терміналу збору даних (на android), що дозволяє добирати товари в документи облікової програми, не перебуваючи безпосередньо біля комп’ютеру.

Комплект поставки для роботи додатку з програмами BAS включає:

Принцип роботи з DataCollector

Перед початком роботи з додатком необхідно вивантажити з облікової програми список товарів зі штрихкодами. На малюнку – приклад вивантаження товарів для програми Business Automation Software for small company. Аналогічна обробка існує для програм, що мають некеровані форми (наприклад, Управління торговим підприємством).

BAS data collector integration

Обмін між обліковою програмою і додатком відбувається за допомогою FTP-серверу, тому в додатку треба вказати параметри FTP.

data collector FTP settings

Після вказання параметрів FTP можна завантажити номенклатурну базу: тоді в шапці додатку видно загальну кількість товарів, з якими може працювати користувач; крім того, для перегляду доступний і сам список товарів.

data collector list of nomenclature

Далі користувач може починати сканувати товари.

data collector scan

Переглянути список просканованих позицій можна в окремому вікні.

data collector list

Після сканування товари вивантажуются на FTP-сервер, а відтак завантажуються в документ облікової програми.

data collector document
Додаток має дві версії: базову і розширену.

Базова версія додатку працює за принципом «просканував – передав – очистив», тобто дає можливість просканувати товари для одного документу, передати їх в облікову програму і очистивши список просканованих товарів, сканувати знову.

Розширена версія дозволяє створювати і зберігати список документів, що робить роботу користувача автономною стосовно облікової програми. Завантаживши номенклатурну базу в ТЗД, користувач може йти на склад, створити всі необхідні документи, а тоді передати їх в облікову програму.

data collector list of documents