Про Компанію

ITDim – молода українська компанія, котра встигла себе зарекомендувати на ринку ІТ послуг як надійного постачальника послуг у сфері автоматизації. Ми надаємо послуги більше 8 років на всій території України та за її межами. За цей час нашими партнерами, так, саме партнерами, бо це трохи ширше поняття «клієнт», стали провідні українські компанії різних галузей діяльності. Нам довірять найцінніше в бізнесі – інформацію. Інформацію про компанію, її активи, принципи взаємодії в бізнесі та з державою. Тому, наша робота вибудовується на довірі, в першу чергу. Звісно, варто говорити про абсолютну відкритість, чесність та високий професіоналізм.

Гордість і основа компанії – це її спеціалісти, люди, буквально закохані у свою справу. І нам пощастило, ми таких маємо! Наша команда – це колектив однодумців поєднаних спільною ідеєю от уже протягом багатьох років. Сфера нашої діяльності змушує нас постійно вчитися новому, йти вперед разом з технологічним прогресом, а це в свою чергу є гарантією постачання інноваційних продуктів, найкращих сервісів.

Ми прагнемо надавати наші послуги «пакетно», аби вирішивши автоматизувати бізнес-процеси свого підприємства, у замовника не боліла голова у прямому значенні, думаючи з чого розпочати, які продукти обрати, як вибудувати схему роботи, щоб не постраждала операційна поточна діяльність. Все починається із дзвінка, або короткого смс, після чого в роботу з нашого боку включаються керівник проектів, аналітик, команда розробників. Ми проводимо аудит, підбираємо продукти, керуючись раціональністю, а не цінниками на них, розробляємо і погоджуємо варіант впровадження нового продукту, або «воскрешаємо» і даємо друге дихання існуючим системам ведення обліку. Займаємось питанням розміщення облікових систем на серверах. За потреби, підбираємо сервер, супроводжуємо покупку, налаштовуємо згідно вимог.

Ми не публікуємо інформацію щодо наших клієнтів свідомо. Керуємось міркуванням, що завжди можемо, за потреби, надати всі контакти для прямого діалогу і отримання актуального відгуку про роботу компанії ITDim від перших осіб.

Вибір нашої компанії в якості партнера з питань автоматизації – це запорука надійності.

Ласкаво просимо в ITDim!